Tematy Tygodnia #75 Zmierzch: WYNIKI

Chętni rozdali swoje punkty w głosowaniu[Steemit] i czas ogłosić wyniki.

Najpierw jednak chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom tej edycji: @angatt (x2), @anonimowa, @baro89, @bowess, @julietlucy, @lesiopm i @rozku.

Oraz tym, którzy chcieli poświęcić chwilę na oddanie głosów: @alicjagr, @anka, @baro89, @bowess, @grecki-bazar-ewy, @jacekw, @julietlucy, @lesiopm, @lukmarcus, @pignys i @rozku.

Oto wyniki:

Miejsce III (15 punktów)

@bowess: Jesień[Steemit]

Jesień – czas wyczekiwanych zmian i nutek tęsknoty za tym, co mija. Zmian wyczekiwałam zawsze. Tak się jakoś składało, że kończąc kolejny etap edukacji, miałam już serdecznie dość starej szkoły i dotychczasowego środowiska. Czekałam na nowe, pragnęłam nowego. Ponieważ później moja ścieżka zawodowa nadal powiązana była z systemem edukacji, koniec lata nadal oznaczał nowe – nowe szkoły, nowych uczniów, nowe plany, programy, podręczniki. Również nowe uczelnie, nowych wykładowców i nowe grupy studentów.

Miejsce II (17 punktów)

@lesiopm: Jesień w Parc d’Enghien[Steemit]

Jesienne spacery to jedna z moich ulubionych aktywności fizycznych, dotychczas zawsze miałem szczęście mieszkać w pobliżu lasu, gdzie mogłem w każdej chwili zanurzyć się w poszukiwaniu ukojenia wśród jesiennych kolorów. Aktualnie do najbliższego Bois d'Havre mam około 15 minut spacerem i chętnie tam chodzę lub biegam.

Miejsce I (21 punktów)

@rozku: CZY ŻYCIE JEST DOBREM NAJWYŻSZYM

Był styczeń 2018. Na szczycie Himalajów trwała sroga zima. Mimo to, dwóch alpinistów decyduje się na podbój Góry swoich marzeń; "Nagiej Góry", bo takie jest tłumaczenie nazwy Nanga Parbat. Nanga Parbat to potężny, niezwykle skomplikowany masyw skalny, to olbrzymia, biegnąca malowniczym łukiem grań. Nanga to także ośmiotysięcznik (8126 m n.p.m.), dziewiąty pod względem wysokości szczyt świata, położony w Himalajach Zachodnich.dBlog | Facebook | Twitter | Wykop