Tematy Tygodnia #74 Postój: WYNIKI

Chętni rozdali swoje punkty w głosowaniu[Steemit] i czas ogłosić wyniki.

Najpierw jednak chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom tej edycji: @angatt, @grecki-bazar-ewy i @marszum.

Oraz tym, którzy chcieli poświęcić chwilę na oddanie głosów: @angatt, @anka, @baro89, @bowess, @grecki-bazar-ewy, @jacekw, @lesiopm, @lukmarcus, @pignys, @rozku i @wadera.

Oto wyniki:

Miejsce III (15 punktów)

@marszum: Nie muszę, ale mogę, więc piszę[Steemit]

Jest niedziela, godzina 11:30. Zostało już tylko pół dnia do zgłaszania postów na obecną edycję Tematów Tygodnia. Zaglądam sobie na nowe posty pod tagiem #tematygodnia i co widzę? No właśnie nic. Kompletnie nic. Ani jednego zgłoszonego posta. Mogę mieć tu pretensje także do siebie, bo przez cały tydzień w głowie nie pojawił się żaden sensowny pomysł, który można przerobić na tekst. A wiecie, co jest jeszcze gorsze? Że wciąż tego pomysłu nie mam. Napisałem już kilka zdań wstępu, a wciąż jest to tylko lanie wody.

Miejsce II (27 punktów)

@angatt: O bibliotekach kilka słów

Mówi się, że Polacy nie czytają książek. Statystycznie dwa tytuły na twarz w ciągu roku to niewiele. Nie do końca to chyba jednak prawda bo co chwila spotykam ludzi pochylonych nad książkami. Komunikacja miejska, metro, poczekalnie... wszędzie tam siedzą ludzie nie marnując czasu na błądzenie wzrokiem po ścianach. Czytają. Ktoś mi niedawno wypomniał, że nie cenię tego co mam.

Miejsce I (30 punktów)

@grecki-bazar-ewy: Absurd greckiego lata - #tematygodnia.[Steemit]

Czy greckie lato na cudownej wyspie Korfu może być absurdalne? Moja odpowiedź brzmi niestety: TAK! Dla mnie greckie lato straciło sens... Dlaczego? BO MUSZĘ PRACOWAĆ! Wyobrażacie sobie mieszkać na greckiej wyspie i latem nie widzieć morza? Nie słyszeć jego wabiącego szumu? Nie kąpać się w nim? W ogóle nie być na plaży?dBlog | Facebook | Twitter | Wykop